Що ви знаєте про українську мову?

ukrainianЦе єдина офіційна мова України. Українською розмовляє понад 44 мільйони людей, включаючи українську діаспору в США, Канаді, Австралії, Бразилії та інших країнах. Вона входить у топ три найкрасивіші мови світу, нагадуючи пісню солов’я. Українська мова багата на синоніми, лінгвісти налічують їх понад 5 мільйонів. Безперечно, ця мова різноманітна та різнобарвна.

Існує багато протиріч щодо народження української мови. Та можна сміливо стверджувати, що українська бере своє коріння з праслов’янської мови, яка виникла ще у першому столітті до нашої ери. Однак свій власний шлях ця мова почала приблизно у шостому столітті нашої єри. Надписи українською систематично з’являлися вже в 11-12 століттях. Київ – столиця України, історичний центр української мови. Тут виникла українська культура, наука та освіта.

Багато людей з різних країн світу приїжджають до України, щоб дізнатись більше про її культуру та мову. Та як й інші слов’янські мови, іноземцям важко вивчати українську. Граматика складна, а деякі звуки просто неможливо для них вимовити. Не зважаючи на це, з роками, українська мова стає все популярнішою в світі. І на це є багато причин. Наприклад, людям подобається дух українського народу, історія та краса нашої мови. А деякі вивчають її через улюбленого українського футболіста. Якою б не була причина, це означає, що українська мова затребувана у світі. Згідно результатів опитування, серед усіх слов’янських мов, українська на третьому місці за популярністю, та на 22-му – серед мов у світі. Іноземці обирають українську для вивчення.

Якщо ви можете розмовляти українською мовою, ви легко зможете зрозуміти польську, та швидко опанувати Чеську або іншу слов’янську мову.

В наступних статтях я розкажу більше про українську мову, її походження та культуру.

 Також читайте французьку та англійську версію

Advertisements

Comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s