Прості поради для вивчення нових слів

learning_new_words8 головних пунктів коротко

  • вивчати слова у контексті

  • краще меньше, ніж забагато

  • вивчати слова по темам

  • часто використовувати нові слова

  • грати в ігри

  • писати короткі оповідання

  • завести власний словник

  • поставити собі ціль

Мені не подобається сама ідея, вивчати слова напам’ять. Це нудно та непрактично. Для мене вивчення новихслів повинно бути швідким, дієвим та зрозумілим. В цій статті я поділюся з вами найдієвішими, на мій погляд, методами вивчення нових слів.

Для початку, я пораджу вам поставити собі ціль. Наприклад, вивчити тридцять нових слів, щоб мати можливість вести бесіду на певну тему. Таким чином, ви матимете мотивацію, і вона допоможе вам здаватися.

Заведіть собі невеликий зошит, куди ви зможете записувати свої цілі щодо вивчення іноземної мови, а також короткі розповіді на мові, що вивчається. Це допоможе вам бачити свої практичні цілі кожен день і не забувати про них.

Наступний підготовчий шлях – заведіть собі власний словник. Записуйте туди всі нові слова, які ви зараз вивчаєте. Краще записувати по темам, таким чином, ви зможете швидше їх знайти. Ось приклад словника, який ви можете роздрукувати і використовувати.

Vocabulaire

Зараз давайте перейдемо до моєї наступної поради. Для більш продуктивного вивчення, нові слова краще вчити в контексті. Спочатку оберіть тему, наприклад “Професії”. Запишіть всі нові для вас слова у словник. Після, починайте читати текст на цю тему. У тексті іноземною мовою ви побачите, наприклад “Лікар допомогає людями бути здоровими”. Для цього контексту у вас виникне асоціація “лікар – здоров’я”. Контекст допомогає мозгу робити зв’язки, і ви швидше запам’ятовуєте нові слова.

Читайте іноземною мовою як можно більше. Для однієї теми ви маєте прочитати не меньше п’яти коротких текстів, історій або діалогів. Ви побачите нові слова у різних реченнях, фразах і запам’ятаєте їх краще. Не намагайтесь вивчити десять нових слів за один день. Це марна справа. Візьміть краще п’ять слів, але вивчіть їх правильно та гарно. Не забувайте про свій зошит, про який я говорила на початку цієї статті. Записуйте туди (іноземною мовою) ваши думки щодо теми, яку ви вивчаєте, а намагайтесь вжити всі нові слова, що ви вчили протягом дня. Це можуть бути як речення, так і невеликий текст. Головне правило – вживати нові слова якомога частіше.

Звичайно, ви можете грати в різні мовні ігри, наприклад пазли, де вам потрідно відгадати слово. Ось приклад такої гри:

word_game

І останнє, повторюйте слова, що ви вивчали протягом тижня та намагайтесь говорити більше на тему слів, що ви вивчаєте.

Читайте також англійську, французьку, російську версії

Comments

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l’aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.